RSV v době pandemie

V týdnu od 12. dubna 2021 vyjde v časopise STAVBA článek o našem sytému RSV. 

V době, začínající pandemie způsobené virem covid, panovaly značné obavy z prodeje IT produktů pro stavební firmy. Nejistota z vývoje pandemie se projevila ve všech odvětvích a ve stavebnictví nevyjímaje. Nastaly první náznaky pozastavení zakázek, nejistota stávajících i nových klientů z budoucnosti rostla.

Jak nám na konci roku potvrdili naši klienti k pozastavení některých staveb sice došlo nebo se průběh výstavby protáhl, ale ve výsledku se stavební sektor úplně nezastavil. Nakonec i strach pominul a máme za sebou jeden z nejúspěšnějších období, co se týče prodejů softvérových řešení v celé historii firmy. Zákazníci si velmi pochvalují naše systémy, protože jim v době pandemie usnadnily práci z domova a nepřišli o přehled nad řízením stavební výroby ani ekonomikou. Systém RSV na řízení stavební výroby byl poprvé spuštěn do prodeje před 25 lety a za tu dobu zkušeností se podařilo vyladit systémové funkce a metodiky k ideálnímu komplexnímu řešení. Každou implementaci našich systémů provádíme přesně na míru každému zákazníkovi s ohledem na jeho potřeby. S propracovaným systémem kompetencí vidí každý uživatel či organizační složka společnosti informace, které jsou důležité pro správné řízení a rozhodování.

Stávající situace ve společnosti potvrdila, že jeden z nejžádanějších procesů je modul Workflow, díky kterému můžou pověřené osoby schvalovat faktury či jakékoli jiné dokumenty odkudkoli z mobilního telefonu či tabletu. Dotyčný má kromě samotného dokumentu v digitální podobě k dispozici i další informace, které jsou nutné k rozhodnutí o schválení kdykoliv a odkudkoliv. Klíčovým nástrojem systému RSV je controlling, který ocení firmy nejen v době pandemie. Vedení společnosti může hlídat náklady, výnosy, a hlavně porovnat plán se skutečností, a to vše z pohodlí domova, prostřednictvím přístupu přes webový portál.

Digitalizace stavebnictví je i díky novému stavebnímu zákonu v plném proudu a i přesto, že pandemie stále pokračuje, zájem nových klientů neutichl. Společnost First information systems, s.r.o. přináší neustále nové aplikace a řešení, které se přizpůsobují vývoji trhu. Právem se tak považují za lídry na trhu se softvérovými řešeními pro stavebnictví.

Produkty

RSV
Helios Orange
Buildary.online
WorkFlow
Web portál

Česká republika
First information systems, s.r.o.
Kalvodova 2 
709 00 Ostrava
+420 596 625 210
Slovenská republika
First information systems, s.r.o.
Andreja Kmeťa 316/16
010 01 Žilina
+421 902 917 604